Gniazdka i włączniki Ospel Sonata dostępne są teraz w kolorze Biały Mat. Poznaj najnowsze trendy!

Biały, matowy osprzęt Ospel Sonata

Największa i najbardziej zaawansowana technologicznie seria gniazd i włączników Ospel Sonata, dostępna jest teraz w kolorze biały mat. Uniwersalna kolorystyka, w połączeniu z minimalistycznym kształtem oraz dużą funkcjonalnością sprawiają, że seria idealnie wpisuje się we współczesne trendy aranżacyjne.

Popularność osprzętu w kolorze Biały Mat

Biały osprzęt elektryczny, to dawniej jedyny możliwy wybór dostępny na rynku. Współcześnie, pomimo szerokiej oferty kolorów i materiałów, coraz więcej osób decyduje się na powrót do tradycji. Duży wybór gniazd i włączników w białym kolorze daje ogromne możliwości aranżacyjne.

Inaczej niż w latach poprzednich, obecnie zauważalne jest zainteresowanie osprzętem w białym macie, zamiast w połysku. Jak w innych dziedzinach, pewne trendy powracają, lecz w odświeżonej formie. W przypadku osprzętu elektrycznego wykończenie białym matowym zyskuje na popularności, podkreślając elegancję i nowoczesność wnętrz.

Rozwiązania Ospel Sonata zawsze na czasie

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, Ospel wprowadził rozwiązania w kolorze białego matu do jednej ze swoich najpopularniejszych serii.

Asortyment gniazd i włączników Ospel Sonata jest stale rozwijany, zgodnie z aktualnie panującymi trendami. Na początku roku, w portfolio produktów z tej serii pojawiły się ramki ze szronionego szkła o matowym wykończeniu. Wśród nich znalazła się między innymi wersja biała, którą można było traktować jako zapowiedź wprowadzenia nowego koloru.

Obecnie osprzęt Sonata dostępny jest już w 7 wariantach kolorystycznych. Niedawno wprowadzony biały mat, znaleźć można między innymi w tradycyjnych gniazdach elektrycznych, włącznikach, ściemniaczach, gniazdach antenowych oraz głośnikowych. Dla miłośników ponadczasowych rozwiązań, producent przygotował białe, matowe ramki z tworzywa sztucznego, które dobrze wyglądać będą również w klasycznych aranżacjach.

Biały, matowy osprzęt Ospel Sonata

Niezawodny osprzęt z serii Sonata w nowoczesnej odsłonie

Gniazda i włączniki Ospel Sonata znane są już na rynku od dłuższego czasu. Szeroki asortyment mechanizmów, dopracowywany przez lata, stanowi zestaw niezawodnych rozwiązań zarówno do użytku prywatnego, jak i komercyjnego. Najbardziej rozbudowana seria Ospel, oprócz standardowych gniazd i włączników, zawiera m.in gniazda komputerowe, regulatory temperatury, czujniki ruchu, czy ładowarki USB. Duża ilość dostępnych rozwiązań, pozwala zachować spójność wyglądu osprzętu, nawet w bardziej zaawansowanych technologicznie, nowoczesnych pomieszczeniach.

Uniwersalność na miarę współczesnych trendów aranżacyjnych

Uniwersalność bieli sprawia, że elementy w tym kolorze mogą stać się ciekawym uzupełnieniem wszystkich współczesnych aranżacji wnętrz. Biały osprzęt dobrze wyglądać będzie zarówno w pomieszczeniach, gdzie dominuje biel, jak również w miejscach, gdzie kolor biały jest tylko dodatkiem. Wybierając proste, minimalistyczne kształty można mieć pewność, że zarówno gniazdka, jak i włączniki wpiszą się w wystrój niejednego wnętrza.

Dodaj komentarz

Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.