Ramka potrójna Sonata Nowe Srebro - R-3RM/44
- Kod producenta: R-3RM/44
- Kod systemowy: SONATA-44-022
- Producent: Ospel
-
Produkt polski
112,58zł
Opis
Ramki do serii Sonata Nowe Srebro są ramkami uniwersalnymi, umożliwiającymi montaż zarówno w pionie jak i poziomie. Ramki z serii Sonata Nowe Srebro występują w wersji od pojedynczej do pięciokrotnej.
Dane techniczne
| Seria: | Sonata Nowe Srebro |
| Kod producenta: | R-3RM/44 |
| EAN: | 5907577470227 |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kolor: | Nowe srebro |
| Wykończenie powierzchni: | Matowe |
| Materiał: | Nowe srebro (stop miedzi, niklu i cynku) |
| Krotność: | 3x |
| Kierunek montażu: | Uniwersalny |
| Szerokość: | 226 mm |
| Wysokość: | 84 mm |
| Grubość: | 10 mm |