32 420 73 04

sklep@e-ospele.pl

0 Koszyk

Ramki - Ospel Sonata

Ramki
Ramki z serii Ospel Sonata dostępne są w wersji od pojedynczej do pięciokrotnej. Ramki pozwalają na montaż zarówno w pionie jak i poziomie. Do ramek możesz zamontować dowolny produkt z serii Sonata tworząc wielofunkcyjne konfiguracje.
W serii Sonata znajdziesz również ekskluzywne ramki wykonane ze szkła, aluminium, drewna i kamienia, które świetnie sprawdzą się w nowoczesnym wnętrzu. Te ramki dostępne są w wersji od pojedynczej do czterokrotnej.

Produkty 1-12 z 86

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-12 z 86

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Ramki do montażu akcesoriów elektrycznych z serii Ospel Sonata

Chcąc zrealizować estetyczny montaż gniazdek i włączników o zróżnicowanych parametrach, należy zaopatrzyć się w ramki. Te uniwersalne produkty umożliwiają sprawny i solidny montaż elektrycznych akcesoriów, który nie zaburzy aranżacji panującej we wnętrzu – wręcz przeciwnie, uzupełni ją i będzie zharmonizowany pod każdym względem. Dzięki niepodważalnym walorom wizualnym ramki pięknie się prezentują, a ich kompatybilność ze wszystkimi sprzedawanymi produktami z serii Ospel Sonata gwarantuje dopracowany do perfekcji design. Wystarczy wybrać odpowiedni kolor, nie martwiąc się o dopasowanie techniczne – ramki o standardowej wielkości będą pasować idealnie!

Różnorodność kolorystyczna ramek montażowych

Uniwersalne ramki dostępne są w charakterystycznych dla serii Ospel Sonata wariantach kolorystycznych: klasycznej bieli i écru, eleganckiej czerni, niebanalnym czekoladowym brązie oraz unikalnej, złotej barwie! Bez trudu możesz więc wybrać optymalne ramki do posiadanych gniazdek czy włączników, a dzięki możliwości montażu w pionie lub poziomie możesz kreować dowolne konfiguracje, dostosowując je do panującego w pomieszczeniach wystroju. Z uwagi na kompatybilność ramek z dowolnymi akcesoriami z tej serii masz okazję tworzyć wielofunkcyjne połączenia, najtrafniej odpowiadające Twoim potrzebom wizualnym oraz praktycznym.

Wysoka jakość ramek i zróżnicowane materiały

Sprzedawane w tej kategorii ramki są produkowane z najlepszych surowców – szklane, drewniane, aluminiowe, a nawet kamienne ramki montażowe prezentują się nienagannie i mogą stać się elementem ozdobnym na Twojej ścianie. Ich ekskluzywny design pozwoli Ci cieszyć się montażem elektrycznych akcesoriów użytkowych i ich niebanalnym wyglądem. Ramki pojedyncze, podwójne, potrójne i wielokrotne to propozycja dla użytkowników, poszukujących praktycznych rozwiązań o zoptymalizowanej funkcjonalności. Zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu i wyboru ramek idealnych!

Please wait...