32 420 73 04

sklep@e-ospele.pl

0 Koszyk

Gniazda elektryczne pojedyncze - Ospel Impresja

Gniazda pojedyncze to najpopularniejszy rodzaj gniazd stosowany w nowoczesnych wnętrzach. W serii Ospel Impresja dostępne są zarówno standardowe gniazda z uziemieniem jak i bez. Gniazda z uziemieniem schuko przeznaczone są na rynek innych krajów np. do Niemiec, lecz nic nie stoi na przeszkodzie aby używać ich również w Polsce. Jeżeli w naszym mieszkaniu częstym gościem są dzieci warto zakupić gniazda wyposażone dodatkowo w przesłony torów prądowych, które uniemożliwiają niepowołany dostęp do gniazda. Nowością są gniazda z ładowarką USB, łączące zalety standardowego gniazda z praktyczną ładowarką USB.

Produkty 1-12 z 51

Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. Gniazdo pojedyncze z uziemieniem Złoty metalik - GP-1YZ/m/28 Impresja

  Dostępny w dużej ilości

  Ospel Impresja

  GP-1YZ/m/28

  Standardowe gniazdo elektryczne pojedyncze z bolcem uziemiającym. Dowiedz się więcej
  Cena:
  16,40 zł
  [brutto]
  sztuk
 2. Gniazdo pojedyncze z uziemieniem Antracyt - GP-1YZ/m/50 Impresja

  Dostępny w dużej ilości

  Ospel Impresja

  GP-1YZ/m/50

  Standardowe gniazdo elektryczne pojedyncze z bolcem uziemiającym. Dowiedz się więcej
  Cena:
  16,40 zł
  [brutto]
  sztuk

Produkty 1-12 z 51

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Pojedyncze gniazdka elektryczne Ospel Impresja – praktyczne i estetyczne

Elektryczne gniazdka pojedyncze sprawdzają się wszędzie tam, gdzie niewymagane są bardziej rozbudowane modele. W serii Ospel Impresja znaleźć można gniazdka w różnych odcieniach kolorystycznych – białe, écru, srebrne i złote, a także nowoczesne gniazdka elektryczne tytanowe i antracytowe. Dzięki takiej różnorodności można bez trudu dopasować gniazdo do designu wnętrza, aby stało się jego uzupełnieniem, a także ozdobą. Jednak najważniejsza jest użyteczność.

Różnorodność gniazdek pojedynczych warunkiem funkcjonalności

Gniazdka elektryczne pojedyncze dostępne są z przesłonami torów prądowych, które stanowią skuteczne zabezpieczenie przed porażeniem prądem. Gniazdka bryzgoszczelne świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach, gdzie panuje wzmożona wilgotność – w łazienkach, kuchniach i piwnicach. Specjalne klapki zamontowane w tych gniazdkach ochraniają również newralgiczne elementy gniazdek przed kontaktem z wodą. Gniazdka z wejściem USB ułatwiają ładowanie urządzeń mobilnych bezpośrednio przez kabel, bez konieczności zajmowania gniazdka. W asortymencie znajdują się gniazdka z uziemieniem oraz pozbawione uziemienia. Ciekawym rozwiązaniem jest uziemienie typu Schuko, które nieco różni się od tradycyjnego – posiada dwa bolce uziemiające po bokach – jednak pełni taką samą rolę.

Specjalistyczne gniazdka elektryczne Ospel Impresja

W przestrzeniach, gdzie wymagane jest działanie w wyodrębnionych sieciach zasilających, niezbędne są gniazdka wtyczkowe DATA, które mogą być dodatkowo wyposażone w klucz uprawniający. Dzięki temu żadna niepożądana osoba nie będzie miała dostępu do prądu. Pojedyncze gniazdka ekwipotencjalne również można znaleźć w omawianej ofercie, która dedykowana jest zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Bogaty asortyment odpowiada na zróżnicowane potrzeby użytkowe, a także estetyczne. Do wszystkich gniazdek pojedynczych bez trudu można dopasować kompatybilne ramki montażowe, również dostępne w ofercie.

Please wait...