32 420 73 04

sklep@e-ospele.pl

0 Koszyk

Gniazda elektryczne - Ospel Impresja

Gniazda elektryczne
Gniazda elektryczne to podstawowy element wyposażenia każdego pomieszczenia. W serii Ospel Impresja dostępne są gniazda pojedyncze, podwójne, potrójne oraz bryzgoszczelne (hermetyczne) przeznaczone do montażu np. w łazience.
Więcej informacji o wyborze gniazd znajdziesz w naszym poradniku: Jakie wybrać gniazdo elektryczne?

Produkty 1-12 z 169

Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. Gniazdo potrójne EURO Biały - GP-3Y/m/00 Impresja

  Dostępny w dużej ilości

  Ospel Impresja

  GP-3Y/m/00

  Gniazdo elektryczne pozwalające podłączyć do trzech płaskich wtyczek. Do zastosowania z urządzeniami RTV np. dekoder, amplituner. Dowiedz się więcej
  Cena:
  10,54 zł
  [brutto]
  sztuk
 2. Gniazdo podwójne z uziemieniem Ecru - GP-2YRZ/m/27 Impresja

  Dostępny w dużej ilości

  Ospel Impresja

  GP-2YRZ/m/27

  Standardowe gniazdo elektryczne podwójne z bolcem uziemiającym. Dowiedz się więcej
  Cena:
  11,71 zł
  [brutto]
  sztuk

Produkty 1-12 z 169

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Gniazda elektryczne Ospel Impresja – tradycyjne, nowoczesne i zróżnicowane kolorystycznie

Nieodzownym elementem każdego wnętrza są gniazda elektryczne. Powinny one zostać rozmieszczone w taki sposób, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność pomieszczeń. Warto przemyśleć umiejscowienie gniazdek, które powinny być łatwo dostępne i odpowiednio zabezpieczone. Ważna jest także estetyka gniazdek, które muszą harmonijnie wpisywać się w design panujący w pomieszczeniu.

Specyfikacja techniczna gniazdek Ospel z serii Impresja

W serii Ospel Impresja znajdują się gniazda pojedyncze, podwójne oraz potrójne, zatem można z łatwością dopasować ich ilość do potrzeb użytkowych. Gniazda elektryczne podwójne sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędny jest dostęp do kilku gniazdek jednocześnie – w kuchni, gdzie stale podpięta jest lodówka czy czajnik elektryczny, a także w łazience, gdzie jedno gniazdko zajmuje wtyczka pralki. Warto w takich miejscach zadbać o większą ilość gniazdek, które pozwolą w wygodny sposób podpiąć do prądu doraźnie wykorzystywane akcesoria.

Nowoczesne gniazdka elektryczne, zoptymalizowane do potrzeb

W pomieszczeniach, w których ważna jest szczelność i ochrona gniazdek przed zachlapaniem wodą lub działaniem nadmiernej wilgoci, doskonale sprawdzą się gniazdka elektryczne bryzgoszczelne. Są one wyposażone w specjalną klapkę ochronną. Bogata oferta obejmuje również gniazdka z uziemieniem tradycyjnym, uziemieniem typu Schuko oraz bez uziemienia. Ciekawą propozycją są gniazdka z wbudowanym wejściem USB – pozwalają one na ładowanie urządzeń mobilnych bezpośrednio przez wtyczkę USB, co niweluje konieczność zajmowania gniazdka. W ofercie można znaleźć też gniazda z przesłonami torów prądowych – te zabezpieczenia sprawdzają się w miejscach, gdzie często przebywają małe dzieci.

Seria Ospel Impresja dostępna jest w rozmaitych odcieniach kolorystycznych – białe, écru, srebrne i w barwie tytanu, a także złote gniazdka elektryczne staną się nie tylko praktycznym elementem, ale również niebanalną ozdobą wnętrz.

Please wait...