32 420 73 04

sklep@e-ospele.pl

0 Koszyk

Gniazda elektryczne - Ospel As

Gniazda elektryczne
Gniazda elektryczne to podstawowy element wyposażenia każdego pomieszczenia. W serii Ospel As dostępne są gniazda pojedyncze, podwójne, potrójne oraz bryzgoszczelne (hermetyczne) przeznaczone do montażu np. w łazience. Więcej informacji o wyborze gniazd znajdziesz w naszym poradniku: Jakie wybrać gniazdo elektryczne?

Produkty 1-12 z 108

Ustaw kierunek malejący
na stronę
 1. Gniazdo potrójne EURO Biały - GP-3G/m/00 As

  Dostępny w dużej ilości

  Ospel As

  GP-3G/m/00

  Gniazdo elektryczne pozwalające podłączyć do trzech płaskich wtyczek. Do zastosowania z urządzeniami RTV np. dekoder, amplituner. Dowiedz się więcej
  Cena:
  10,04 zł
  [brutto]
  sztuk
 2. Gniazdo potrójne EURO Ecru - GP-3G/m/27 As

  Dostępny w dużej ilości

  Ospel As

  GP-3G/m/27

  Gniazdo elektryczne pozwalające podłączyć do trzech płaskich wtyczek. Do zastosowania z urządzeniami RTV np. dekoder, amplituner. Dowiedz się więcej
  Cena:
  10,04 zł
  [brutto]
  sztuk

Produkty 1-12 z 108

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Gniazda elektryczne z serii Ospel As – parametry zoptymalizowane do potrzeb

W każdym wnętrzu powinno znaleźć się co najmniej jedno gniazdko elektryczne, choć najczęściej ich ilość jest większa, co przekłada się bezpośrednio na funkcjonalność pomieszczenia. Kilka gniazdek umieszczonych w jednym pokoju pozwala dowolnie podpinać potrzebne sprzęty elektryczne, dzięki czemu na każdą wtyczkę znajdzie się miejsce, nie będzie też konieczności wypinania jednego urządzenia, by podpiąć drugie. Warto dostosować rozmieszczenie gniazdek w taki sposób, aby jak najlepiej zoptymalizować swoją przestrzeń – niezależnie, czy jest to mieszkanie prywatne, lokal biurowy czy usługowy. Dzięki bogatemu asortymentowi gniazdek elektrycznych możesz zmaksymalizować użyteczność pomieszczeń.

Wysokojakościowe gniazdka elektryczne Ospel As o zróżnicowanym przeznaczeniu

W naszej ofercie znajdziesz gniazda elektryczne pojedyncze, które wydają się najbardziej popularnymi modelami. Ich przeznaczeniem jest montaż w każdym wnętrzu, gdzie potrzebny jest łatwy dostęp do zasilania. Oferujemy również gniazdka podwójne i potrójne, które mogą być wyposażone w specjalne zabezpieczenie przed dziećmi – gniazda z przesłonami torów prądowych są jednymi z najbardziej bezpiecznych, niwelują bowiem niepowołany dostęp do gniazdka. Gniazda podwójne, które odnajdziesz w tej kategorii można nabyć w wersji kompletnej lub do montażu w ramkach. Modele potrójnych gniazdek elektrycznych znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie do jednego źródła prądu podłączanych jest kilka płaskich wtyczek. Jeśli wybierasz gniazdka do łazienki lub kuchni, najtrafniejszym rozwiązaniem będą gniazdka bryzgoszczelne (hermetyczne), posiadające specjalną klapkę, zabezpieczającą przed wilgocią.

Wybierz idealny model gniazdka

Dzięki rozbudowanej ofercie możesz dowolnie eksperymentować z doborem gniazdek, gdyż ich zróżnicowane modele i parametry pozwalają na dokonanie idealnego wyboru. Znajdziesz tu gniazdka z bolcem uziemiającym lub bez uziemienia, dostępne w czterech wersjach kolorystycznych: białej, ecru, srebrnej, satyna light.

Please wait...