32 420 73 04

sklep@e-ospele.pl

0 Koszyk

Nowość - Seria Aria już dostępna

AKTUALNOŚCI
2018-09-09

Nowość - Seria Aria już dostępna

Długo wyczekiwana seria Ospel Aria jest już dostępna w sprzedaży. Wyróżnia ją nowoczesne wzornictwo oraz innowacyjne elementy takie jak podświetlenie, ramki ozdobne oraz gniazdo z ładowarką USB.

Ospel Aria Nowa Seria

Kolorystyka i design

Produkty z serii Aria są dostępne w 5 kolorach:

  • biały
  • ecru
  • srebrny
  • szary mat
  • czarny metalik

Uniwersalna ramka ozdobna

Seria Aria to pierwsza kolekcja gniazd i wyłączników wyposażona w dodatkową ramkę wewnętrzną, która może służyć jako element ozdobny oraz podświetlenie łącznika. Po raz pierwszy podświetlenie łącznika nie pełni jedynie funkcji praktycznej, ale także dodaje efekt stylistyczny. Dzięki 6 kolorom podświetlenia możemy spersonalizować każdy produkt i idealnie dopasować go do wnętrza. Delikatne podświetlenia dodaje miły akcent w pomieszczeniu.

Ramka ozdobna dostępna jest w 7 kolorach: 5 podstawowych i 2 dodatkowych: srebro błysk i złoto błysk, dzięki czemu daje dodatkowe możliwości by wyrazić siebie i stworzyć nieoczywiste i oryginalne połączenia.

Dwa sposoby kompletacji

Aria to pierwsza seria w historii firmy Ospel dostępna w dwóch wariantach: standardowym, gdzie mechanizmy dostępne są razem z klawiszem lub pokrywą, ale także w modułowym, w którym kupujemy osobno mechanizm, klawisz/pokrywę oraz ramkę ozdobną. Dzięki temu mamy większą kontrolę nad kolorystyką końcowego produktu.

Nowe produkty

W serii Ospel Aria znajdziemy również zupełnie nowe, długo oczekiwane produkty. Najważniejszą nowość stanowią: ładowarka USB oraz gniazdo pojedyncze z ładowarką USB.

Dowiedz się więcej o serii Aria na dedykowanej stronie

Please wait...