Gniazdo komputerowe podwójne RJ45, kat.5e Biały Kier - GPK-2W/K/00
- Kod producenta: GPK-2W/K/00
- Kod systemowy: KIER-00-038
- Producent: Ospel
-
Produkt polski
83,03zł
Podstawowe parametry:
- Seria: Kier
- Gwarancja: 24 miesiące
- Kolor: Biały
- Typ montażu: Podtynkowy
- Stopień ochrony: IP-20
- Kategoria modułu: 5e
Opis
Najpopularniejsze gniazdo komputerowe (rj45) podwójne przeznaczone do podłączenia dwóch kabli sygnałowych kategorii 5e (UTP) typu skrętka (internet). W zestawie z ramką.
Pod względem wydajności okablowanie kategorii 5e uznaje się obecnie za poziom podstawowy. Umożliwia ono transmisję danych zgodną ze standardem 1000 Mb/s Ethernet i sprawdza się idealnie w zastosowaniach niewymagających dużej szerokości pasma np. w domach lub małych biurach.
Dane techniczne
| Seria: | Kier |
| Kod producenta: | GPK-2W/K/00 |
| EAN: | 5907577463311 |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Kolor: | Biały |
| Wykończenie powierzchni: | Błyszczące |
| Typ montażu: | Podtynkowy |
| Stopień ochrony: | IP-20 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kategoria modułu: | 5e |
| Ekranowanie | Nie |
| Ramka w zestawie: | Tak |
| Szerokość: | 88 mm |
| Wysokość: | 82 mm |
| Głębokość wbudowania: | 21 mm |