32 420 73 04

sklep@e-ospele.pl

0 Koszyk

Formy płatności

Gotówka przy odbiorze (płatność za pobraniem)

Za zamówione produkty w sklepie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze. Oznacza to, że za paczkę zapłacisz dopiero w momencie jej otrzymania przez kuriera lub listonosza.

Przelew bankowy

W przypadku wybrania tej metody płatności zamówienie zostanie zrealizowane niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym sklepu e-ospele. Przelew bankowy można zrealizować przez Internet, w oddziale Twojego banku lub na poczcie. Ta metoda płatności nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Wpłaty prosimy kierować na podany niżej nr konta:
Pekao SA 39 1240 4911 1111 0010 5869 4146

W tytule przelewu prosimy podać nr zamówienia

Przelew online, karta płatnicza

Płatność obsługiwana jest za pośrednictwem serwisu Przelewy24. Proces płatności jest szyfrowany (SSL 256 bitów), a żadne dane dotyczące karty płatniczej i użytkownika nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności (zazwyczaj zaraz po wykonaniu płatności), zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. W przypadku nieudanej autoryzacji, skontaktuj się z nami w celu dokonania zmiany formy płatności. Do tej metody płatności doliczamy opłatę w wysokości 1% wartości zamówienia.

Gotówka w siedzibie firmy

W przypadku odbioru osobistego możesz zapłacić osobiście gotówką w naszej firmie. Zapraszamy do naszej siedziby: Zawiercie, ul. Żabia 19e, w godz. 8:00-17:00 (od poniedziałku do piątku) oraz 9:00-13:00 (w soboty).

Please wait...